Podstawowe informacje Ramowy plan dnia

Podstawowe informacje

Świetlica szkolna jest miejscem, w którym dzieci mogą miło, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas po zakończeniu zajęć lekcyjnych i w trakcie oczekiwania na przybycie rodziców. Opiekunowie starają się zapewnić właściwą opiekę i stworzyć podopiecznym ciepłą, serdeczną atmosferę przypominającą dom rodzinny. Równocześnie zajęcia świetlicowe mają za zadanie przyczynić się do wszechstronnego rozwoju dziecka, zarówno w sferze intelektualnej jak i wychowawczej i zdrowotnej. W planie pracy świetlicy wyodrębniono czas na zajęcia sportowe i ruchowe, kółka zainteresowań, czas na pomoc koleżeńską, odrabianie zadań domowych i ciche czytanie.

Świetlica w roku szkolnym 2018/2019 zapewnia opiekę od ponedziałku do piątku przed zajęciami oraz od zakończenia zajęć lekcyjnych do godziny 15.45.

GODZINY PRACY ŚWIETLICY:

w godzinach porannych od 6.45 do 45

w godzinach popołudniowych od zakończenia lekcji do 15.45

NAUCZYCIELE, WYCHOWAWCY ŚWIETLIC

Agnieszka Kukioła- opiekun świetlicy      Jolanta Tomik       Barbara Frydel-Ociepka        Katarzyna Wałęzka

Barbara Świerczek-Stachura              Joanna Orzełek-Krawczyk                Barbara Gibas

CHCESZ ZAPISAĆ SWOJE DZIECKO:

1. Rodzic zapisując dziecko składa w sekretariacie kartę zgłoszenia ( dostępna również u opiekuna świetlicy).

Karta zgloszenia dziecka do świetlicy

2. Uczestnik zgłasza wychowawcy swoje przyjście oraz każdorazowe wyjścia ze świetlicy.

3. Uczestnik świetlicy przestrzega zasad zawartych w Kontrakcie.

4. Rodzic wypełnia kartę zwolnienia w przypadku,  kiedy dziecko jest obecne na zajęciach lekcyjnych a rezygnuje całkowicie z opieki świetlicowej.

ZWOLNIENIE  Z ZAJĘĆ - pobierz

5. Jeśli dziecko ma być odebrane przez inną osobę niż wskazana na karcie zgłoszeniowej, rodzić ma obowiązek zawiadomić szkołę pisemnie (wzór zwolnienia patrz punkt nr 4 ).

6. Świetlica pracuje do godziny 15.45. Telefon kontaktowy w razie niespodziewanych sytuacji: 33 8154 378.

Sugestie dotyczące pracy świetlicy można zgłaszać opiekunowi świetlicy.